par mums

Brālība un vēlāk uzņēmums, kas izveidojies pateicoties atrastiem pašu talantiem, neatlaidīgiem centieniem tos izkopt un apstākļu sakritībām īstā laikā un vietā. Droši vien  Veronika arī aizgādājusi, jo tautā šai piedēvēta fotogrāfijas aizgādniecība, tamdēļ ka Jēzum mutes slaucīt devusi un tikusi pie pirmās fotogrāfijas.

Tad nu tagad savā stilā (un pakaļdarinātos arī) ar speciāli izkoptiem paņēminiem un pavisam īstām nejaušībām, krāsaini, melnbalti, digitāli un analogi. Fotogrāfējam, arī filmējam. Dažkārt interesanti, dinamiski dažkārt pedantiski rāmā dokumentālās reportāžas stilā vai vēl saldi sadzīviski studijas apstākļos. Vēl pēc klasiskiem kompozīcijas, gaismēnu un ekspozīcijas principiem balstītās fotogrāfijārādām visu, ko vajag dažkārk, to, ko nevajag: kāzas, bēres, kristības, mākslu un biznesu, privātas modeļu un grupu fotosesijas, suņus, kaķus, jaunas māmiņas un mazus bērnus, tāpat arī koorporatīvos  dzertiņus, banketus, svinības un sporta spēles kā arī interjerus un arhitektūru. Visu kas dzīvei dod garšu un ne tikai pašiem bet visiem citiem arī.


Ar prieku vēlamies paziņot, ka ar 1. maiju  2012. gadu esam radījuši ko jaunu:)

Pārtikas veikalu "Baziliks" Altonavas ielā 3, Rīga, Torņakalns.

Veikalā vienmēr būs krāsnī cepta karsta maize un kruasāni un daudz citu pārtikas produktu....

Gaidīsim ciemos:)


Jānis Turks

Bezgalīgā viegluma ķēniņš, polāro darījumu Misters Aisbergs, kurš pat baznīcā samelos par to daļu kas zem ūdens. To savu daļu kas visbaltākā, siltākā, dāsnākā un patiesākā. To daļu, kas pašam droši vien smagākā, bet citiem nesavtīgi dala vieglumu, iespējas un mieru.

Rihards Vīgants

Cilvēks orķestris ar Defines filmu sparību, neatlaidību  un optimismu. Tā vien šķiet, ka tieši Ričiņš kļuvis par visu amizanto varoņu noslēpumu mantinieku, kura rīcībā tagad ir slepenie ieroči, visām tām problēmām un peripetijām, kuras viņš periodiski saņem un kā slepenais spiegs slepeni arī atrisina. Kaķītis ar savām baltajām dzirnaviņām gan darbā, gan mājā. „īsāk – pasaules labsirdības kopums”.

Skatīt mūsu fotogrāfu bildes:

Rihards Vigants
Andris Taškāns